w

Streamerki wymyśliły, jak pokazywać dekolt zgodnie z regulaminem Twitcha. Ciąża pod content

Śmiechem, żartem, ale faktycznie może to zadziałać i to lepiej, niż się wydaje. Streamerki, a raczej grupa streamerów, wpadła na to podczas jednej z transmisji.


Jak dotąd najlepszym sposobem na pokazywanie swojego ciała na Twitchu jest streamowanie z basenu. Wtedy można spokojnie nałożyć kostium kąpielowy, za co Twitch nie będzie banował. Tymczasem streamerzy wpadli na pomysł, by pokazać jeszcze więcej.

Wszystko zaczęło się od streamerki Alinity, która przez chwilę trollowała, że jest w ciąży. Opowiadała, że dzięki temu będzie miała mnóstwo contentu z dzieckiem.

Streamerzy szybko wpadli na pomysł, jak można to wykorzystać do contentu. Co zabawne, Mizkif tak się ucieszył, że w pewnym momencie powiedział “Wal się Amouranth”.

Sposób na pokazanie dekoltu na Twitchu

Doskonałym sposobem na to, by bez przeszkód pokazywać “klatkę piersiową” (musimy tak pisać, żeby Google się nie przyczepiło) jest streamowanie z karmienia. Proste? Tak. Czy działa? Tego jeszcze nie wiadomo, choć w teorii karmienie dziecka przez kobietę nie powinno łamać regulaminu.

Jasne, że to tylko żarty, ale ktoś rzeczywiście może to wykorzystać. Nawet Alinity, która sama na to wpadła.