w

Stuu, legenda polskiego Youtube wraca? Film z Elizabeth Olsen wywołał ogromne emocje

Stuu, jeden z popularnych polskich youtuberów ponownie został “przywrócony do życia”, jeżeli chodzi o polski Internet.


Stuu już od dawna nie nagrywa na Youtube, natomiast teraz na TT został wrzucony jego film, który wzbudził w ludziach ogromne emocje. Widać tam rozgrywkę pomiędzy youtuberem, a Elizabeth Olsen, popularną aktorką, znaną między innymi z filmów Avengers.

O tym, że youtuber w ogóle brał udział w takiej akcji wie niewiele osób. Teraz to się potwierdza, bo film zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju i to mimo tego, e został opublikowany już jakiś czas temu.

Stuu wraca?

Nie ma tutaj niestety mowy o powrocie Stuu, bo film ten pochodzi sprzed kilku lat. Stuu został zaproszony przez Disney’a do “zabawy”.

Mało kto o tym wie, co widać po komentarzach. Ludzie bardzo szybko uznali, że jest to jeden z tych niepublicznych projektów. Nic z tych rzeczy, to jeden ze starych materiałów, który po prostu nie dotarł do dużej liczby ludzi.

Stuu nie ma zamiaru wrócić, przynajmniej nic na ten temat nie wiadomo. Youtuber w tym momencie pozostaje nieaktywny, przynajmniej publicznie. W teorii jest zaangażowany w kilka projektów, ale od strony czysto wspierającej.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka