w

Stuu po odejściu Lexy z Team X: „Jestem załamany, nie szanowali mnie, zainwestowałem wszystko”

Lexy kilka dni temu oficjalnie poinformowała, że odchodzi z Team X.


Lexy oficjalnie pożegnała się z Team X. Było to jednocześnie najmniej dramatyczne odejście, przynajmniej ze względu na kompletny brak kłótni.

Poprzednie rozstania były bardzo medialne, prowadziły do dodatkowych streamów, płaczów i dram. Lexy po prostu uznała, że to nie jest już projekt, w który się zaangażowała.

Video

Stuu kompletnie załamany

Na ten temat wypowiedział się nieco więcej Stuu podczas swojego streama na żywo. Dowiedzieliśmy się, że Youtuber jest załamany po odejściu Lexy. Głównie dlatego, że jest to kolejna osoba, która opuszcza jego projekt. Stuart zaznacza, że zainwestował we wszystkich uczestników swoje wszystkie oszczędności, a niektórzy nawet nie potrafią mu odpisać na SMS, pokazując tym samym kompletną obojętność i olewczy stosunek do Team X.

FM Comedy

Stuu ponownie powtarza, że to on tak naprawdę stworzył tych ludzi i to on jest odpowiedzialny za ich sukces. Dał szansę innym i nie usłyszał nawet dziękuję, zamiast tego w jego kierunku padały same oskarżenia.

FM Comedy

Czy projekt przetrwa? Na decydowanie jest jeszcze za wcześnie, natomiast nikt tego nie wyklucza. nawet Stuu wspomina, że nie jest pewny przyszłości całego projektu, choć nadal ma wielkie nadzieje, że uda mu się zebrać porządną ekipę, która będzie chciała stworzyć coś wielkiego.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka