w

Sylwester Wardęga nie zwalnia. Friz zebrał od widzów pieniądze na wyjazd, które potem zniknęły?

Sylwester Wardęga, a raczej jego informatorzy, docierają do coraz dalszych zakątków Internetu w poszukiwaniu potknięć Friza.


Jeżeli Friz i cała Ekipa wyjdzie z opresji obronną ręką, to prawdopodobnie w przyszłości youtuberzy będą mogli spać już bardzo spokojnie. Jeżeli jakieś ich przewinienie miało wyjść, to wyjdzie właśnie teraz.

Idealnie pokazuje to zbiórka, jaką Karol miał urządzać wiele lat temu i której celem był wyjazd do USA. Ponoć nie rozliczył się z niej z widzami. Tak stare sprawy także zaczynają się pojawiać.

Friz i zbiórka na wyjazd do USA

Sylwester na swoim streamie pokazał zbiórkę, jaką Friz organizował na swoim kanale. Zbierał wówczas na wyjazd do USA “po Taurosa i nagrywanie filmów”.

Wardęga nawiązuje tutaj do xntentaciona, popularnego streamera Twitch, który od dłuższego czasu przeżywa spory kryzys i pyta, dlaczego “Bartosz jest j*bany i niszczony za to, że zbierał na wyjazd do Toronto, a do Toronoto nie wyjechał, a Friz zbierał na wyjazd do USA po jakiegoś pokemona, nie oceniam i nigdy tego pokemona chyba nie złapał, z tego co mi wiadomo, jeżeli złapał, to przepraszam.”

Zdecydowanie jest to ciekawy wątek, natomiast upłynęło już tak wiele czasu, że nawet zapewne sam Friz o tym nie pamięta. To pokazuje natomiast, że ludzie przeszukują dosłownie wszystko, by znaleźć coś, co zahacza o wiarygodność samej Ekipy.

Patrzcie, mamy tutaj takiego youtubera, słynnego i on przez wiele, wiele czasu zbierał na… Cel donacji, zbieramy na wyjazd do USA po Taurosa i ludzie mu tutaj wysyłali, no tutaj to nie, 1300 złotych, nie wiem ile on zebrał, 20, 30, 40 tysięcy zebrał na ten wyjazd i ch*j. Zebrał i nagle przestał zbierać na te Pokemony i zaczął wrzucać dziewczynę do kisielu i Internet zapomniał. I jakby, ja tego nie oceniam (…)

Shot z kanału “Łukasz Ligęza” | Oryginalny klip: https://www.youtube.com/user/krulestwo

Sylwester dodaje, że Internet bywa bardzo niesprawiedliwy w takich kwestiach. “jednych za coś niszczy, a innym po prostu zapomina.” Wątek ten prawdopodobnie zostanie zapomniany. Chyba że ktoś ponownie nagra film o Ekipie.