w

Tajka wyzwała Maję Staśko na pojedynek w Fame MMA. Robi się naprawdę absurdalnie

Ferrari nadal zaskakuje i nie zamierza odpuścić. Wygląda to trochę tak, jakby na każdy możliwy sposób chciał wyśmiać podejście Mai Staśko.


Maja Staśko broni godności Tajek, a przynajmniej tak wynika z jej kilkudziesięciu różnych wpisów, tymczasem jedna z dziewczyn, która kompletnie nie zgadza się z jej podejściem, wyzwała Polkę na pojedynek w klatce.

To jedna z dziwniejszych akcji tego roku, które nawet trudno skomentować. Na kanale Amadeusza pojawił się film o tytule:

Jedna z Tajek po prostu wyzywa Maję Staśko do pojedynku. Są małe szanse, że zostanie to pociągnięte, bo już jest to dość absurdalna sytuacja.

Tajka vs Maja Staśko

Maja Staśko nadal dostaje groźby i bardzo dużo hejtu, natomiast wiadomości te pisane są zazwyczaj przez klasycznych Maćków. Ferrari nie wdaje się w dyskusję i publikuje materiał, który kompletnie zbija jakąkolwiek powagę sytuacji. Mamy Maję, która złożyła zeznania na policję, a z drugiej strony konfliktu wyzwanie na walkę.

Video

To byłaby najdziwniejsza walka, ale i towarzyszące jej konferencje w historii freak fightów. Zapewne nikt tego nie weźmie na poważnie, choć historia pokazała, że świat influ potrafi naprawdę zaskakiwać, więc kto wie, jak to się finalnie skończy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka