w

Tak wygląda Ciri na pomarańczowej platformie. Wiedźmin zawitał i tam

Film robi się coraz popularniejszy w Polsce, ponownie wpadając w algorytmy. Ludzie po prostu zaczęli tego wyszukiwać.


Była Hermiona, więc jest i Ciri. Takich przykładów jest całkiem sporo, ale większość na pomarańczowej platformie to content animowany. Ale są i dziewczyny, które robią pełny cosplay. To jedna z nich.

Film wpada do „najgorętszych” w Polsce, więc z pewnością jego wyświetlenia niedługo polecą do góry. Szczególnie, że komentarze są pozytywne.

Ciri na pomarańczowej platformie

Reklama

Co ciekawe, takich cosplayerek, które poszły w klimaty Wiedźmina nie ma zbyt wiele. Zdecydowanie więcej jest dziwnych animacji, które są po prostu koszmarne. W każdym razie Ciri na pomarańczowej platformie wygląda tak:

Niżej niestety nie można ze względu na ogólne zasady, ale no jak ktoś będzie szukał po tytule to znajdzie.

Czy ta Ciri oddaje to, czego ludzie się spodziewali? Po komentarzach można wnioskować, że tak. Filmów z Ciri nie ma zbyt wiele, przynajmniej od tej jednej dziewczyny. Patrząc na obecne trendy, to coraz więcej dziewczyn będzie szło w tym kierunku.

Może to się zrobić spora meta. Pytanie, kiedy Polki to podłapią, bo jest to kompletnie niewykorzystana nisza w naszym kraju, a fani gier, seriali, czy filmów to szeroka grupa docelowa. Taka Hermiona w Polsce była TOP 1 filmem w miesiącu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka