w

Team X przeżywa pierwszy kryzys? Wystarczyła ta jedna sytuacja, by ludzie przepowiadali upadek projektu

https://www.instagram.com/monika.kociolek

Team X na Youtube radzi sobie naprawdę dobrze. Youtuberzy dodają nowe filmy, piosenki, wszystko się kręci. Wczoraj jednak wiadomość jednej z youtuberek sprawiła, że obraz dobrego projektu został w pewien sposób zachwiany.


Wczoraj Monika Kociołek, jedna z popularnych youtuberek, która należy do Team X, dodała na swoim Instagramie kilka story, w których mówi wprost, jak jest smutna, że jest jej przykro, a w głowie ma tylko mętlik.

https://www.instagram.com/monika.kociolek

Monika miała czuć się niezrozumiana, a mówiąc o jakiejś tajemniczej sytuacji, wspomina, że „to była już przesada”. O co w tym wszystkim chodzi?

Monika Kociołek i jej story na Instagramie

Youtuberka zmartwiła swoich fanów, dodając story, na którym, jak mówi, jest naprawdę smutna, mając zeszklone oczy. Jak słyszymy:

Mega dużo się dzieje u nas i w mojej głowie też jest megamętlik i to chyba taki najgorszy czas i ostatnio po prostu każda najmniejsza rzecz doprowadzała mnie do takiego słabego stanu, no ale dzisiejsza sytuacja to jest gruba przesada i nie rozumiem w ogóle takiego zachowania i czuję się bardzo niezrozumiana tutaj i przykro mi, że nawet przez najbliższe mi osoby.

Video

Klip: https://www.instagram.com/monika.kociolek

Nie pojawił się żaden kontekst tej sytuacji. Nie wiadomo tak naprawdę, o co konkretnie chodziło. Monika później tłumaczyła, że miała gorszy moment, do tego doszedł okres i problemy zdrowotne.

Co do dzisiejszej sytuacji, to emocje już opadły, dalej jest mi przykro i po prostu wyciągnęłam sobie jakieś wnioski, ale już jest git (…) Dzisiaj ogólnie emocje wzięły górę, bo nie dość, że mam okres, jestem chora, to jeszcze była ta sytuacja, a już mi od jakiegoś czasu zbierały jakieś różne rzeczy, no i dzisiaj to wszystko pękło, no więc słabo.

https://www.instagram.com/monika.kociolek

Na kanałach innych osób z Team X nie pojawiło się żadne odniesienie do tej sprawy. Wielu innych youtuberów czy widzów już przepowiada powtórkę z pierwszego Team X, natomiast wydaje się, że póki co nie ma co o tym nawet myśleć. Udział w takim projekcie to ogromna presja, która czasem się udziela youtuberom.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka