w

Tfue został „zeswattowany”. Popularny streamer Twitch musiał wyjść z domu podniesionymi rękami

Streamer przeżył chwile grozy, gdy ktoś go „zeswattował”. Policja pojawiła się w jego mieszkaniu.


Swatting, czyli fałszywe doniesienie o popełnieniu zbrodni, swojego czasu był bardzo poważnym problemem wielu popularnych streamerów na Twitchu. Ludzie nasyłali organy ścigania na zupełnie niewinnych internetowych celebrytów.

Mimo to jeszcze znajdują się osoby, które nie zniechęciły się do tego procederu. Przekonał się o tym Tfue, którego w domu zaskoczyła policja.

Jak wyglądała cała sytuacja?

Na poniższym materiale możemy zobaczyć, że w pewnym momencie podczas transmisji słychać odległe głosy, które żądają od streamera „wyjścia z podniesionymi rękami”. Tfue odszedł ze swojego stanowiska, informując, że „jest tutaj”, a następnie, że ma ręce podniesione w górze.

Gdy było po wszystkim, a Tfue zapewne udowodnił funkcjonariuszowi, że padł ofiarą nieśmiesznego żartu, powrócił do komputera. Prawdopodobnie brakowało mu słów do skomentowania całej sytuacji, więc tylko się zaśmiał, popijając napój.

Po całej sytuacji streamer otrzymał tylko donację, której autorem był domniemany swatter. Napisał w nim, że „dałeś się zeswattować”, na co streamer odpowiedział tylko „miły człowieku, masz mnie… naprawdę mnie masz”.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka