w

Tinder ostrzega społeczność LGBT przed Polakami. Przynależność do społeczności LGBTQ “może być karana”

Popularna aplikacja randkowa przestrzega osoby LGBT przed Polską. Według Tindera w naszym kraju karana jest przynależność do tej społeczności.


Według popularnej aplikacji randkowej – Tinder – Polska jest miejscem niebezpiecznym dla społeczności LGBT. Jak informuje sama aplikacja przynależność do tej grupy jest karana, natomiast sami użytkownicy powinni zachować szczególną ostrożność.

Powiadomienie pojawia się w ramach funkcji Traveller Alert. System ten ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa osób, które podróżują do krajów, w których występują liczne przypadki homofobii.

Jak wygląda powiadomienie wysyłane przez Tindera?

Poniżej można zobaczyć w jaki sposób wygląda ostrzeżenie, które Tinder wyświetla użytkownikom aplikacji należącym do społeczności LGBT. Aplikacja zaleca zachowanie szczególnej ostrożności podczas poznawania nowych osób za pośrednictwem Tindera.

W naszym kraju sporo mówi się o tolerancji dla osób LGBT, jednak czy jest to aż tak znaczący problem, by nazywać Polskę “lokalizacją niebezpieczną” dla osób należących do tej społeczności?

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka