w

To faktycznie było zdjęcie Nikity i Magicala w wannie. Jest jeszcze zabawniej

Okazuje się, że faktycznie Daniel wstawił zdjęcie z Nikitą, przynajmniej tak uważa obecny narzeczony dziewczyny.


Wczoraj Daniel Magical opublikował zdjęcie sugerując, że jest z Nikitą. Okazało się, że faktycznie zdjęcie z wanny było prawdopodobnie (tak twierdzi jej narzeczony) z Nikolą.

Sprawa się wyjaśniła, choć jest to dalej niesamowicie zawiłe. To uniwersum nadal potrafi zaskakiwać i to dość mocno.

Byłe dziewczyny Magicala się ze sobą zgadały

Wyglądało to tak, jakby Magical chciał wykorzystać moment, w którym Nikita nie miała kontaktu z jej narzeczonym. Daniel opublikował to zdjęcie, potem tłumaczył, że faktycznie spotkał się z jakąś kobietą. Ale nie była to podobno Nikola.

Według narzeczonego Nikity, zdjęcie jest stare i zostało opublikowane tylko pod zdobycie uwagi widzów. Ta historia została więc całkowicie może nie wymyślona, ale wykreowana.

Video

Żeby było ciekawiej, to w międzyczasie okazało się, że dwie byłe dziewczyny Daniela się ze sobą spotkały. O Nikicie wszyscy wiedzą, ale po niej Daniel spotykał się z Olą. Nie był to jakiś długi związek, ale trwał na tyle długo, że dziewczyna zdobyła dzięki niemu rozpoznawalność.

Video

Video

Co wynikło z tego spotkania? Kompletnie nie wiadomo. Na pewno coś jest z tym szykowane, skoro pojawiają się takie oto zdjęcia:

Co na to wszystko Daniel? On sam komentuje, że spotkał się z kobietą, spędził upojne chwile, ale nie była to Nikita.

Video

Wygląda na to, że wszystkie strony dbają o to, by sprawa nie wygasła i nadal to wszystko trwało. Chyba nikomu nie zależy na tym, by ludzie o tym zapomnieli.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka