w

To już 2 lata odkąd jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów odszedł z Youtube. Nawet Friz go docenił

Z polskiego Internetu zniknęło kilku popularnych youtuberów. Jedni odeszli przez hejt, inni przez znudzenie, a jeszcze kolejni przez natłok spraw prywatnych.


W Polsce było przynajmniej kilku youtuberów, którzy na pewnym etapie swojej twórczości zdecydowali się odejść. W większości przypadków chodziło o wypalenie, wiele osób porzuciło Internet także ze względu na życie prywatne.

Wśród nich był między innymi Stuu. Youtuber, którego ludzie do tej pory oglądają. Jego sociablade pokazuje, że dziennie potrafi mu dojść kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń i to mimo tego, że od lat nie opublikował on żadnego filmu.

[irp posts=”208752″ name=”Po ostatniej “dramie” powstaje diss na Multiego, popularnego youtubera i streamera Twitch”

Nawet Friz go doceniał

Stuu zdecydowanie jest jednym z najlepiej wspominanych youtuberów, który nadal działa w branży, ale zupełnie się nie wychyla. W sumie minęły już 2 lata od momentu jego odejścia, a ludzie nadal go wspominają i chętnie zobaczyliby wielki powrót.

Nie wiadomo, czy Stuu odnalazłby się na dzisiejszym YT. Ludzie nadal dyskutują odnośnie jego roli przy Team X i trwających projektach, trudno powiedzieć, jaki ma tym obecnie udział.

Wszyscy starsi stażem youtuberzy naprawdę doceniają Stuu. Nawet Friz skomentował wpis na ten temat, że była to jedna z bardziej kreatywnych osób na polskim Youtube i trzeba przyznać, że rzeczywiście coś w tym jest.