w

To koniec Don Kasjo na Youtube? Nowe filmy, które mają tak “ogromną” liczbę wyświetleń

Wygląda na to, że Don Kasjo zniknął z polskiego Youtube’a i będzie miał problem, by na niego wrócić.


Don Kasjo to oczywiście popularny polski influencer, który raczej nie ma ogólnych problemów ze swoimi zasięgami. Jego jedna wypowiedź czy akcja jest w stanie przywrócić mu jego dawną popularność. Faktycznie jednak na ten moment mało kto chce oglądać jego filmy.

Don Kasjo ma kanał z blisko 170 tysiącami subskrypcji. Ostatnie materiały oglądały się u niego naprawdę dobrze, choć od ich publikacji minęło już sporo czasu.

Nowe filmy trochę nie poszły

Ciekawe, że nowe materiały, jakie youtuber publikuje, kompletnie się nie obejrzały. Po 12 dniach jeden z filmów ma 8.4 tysiąca wyświetleń, drugi po 6 dniach przekroczył ledwo 6 tysięcy odsłon.

Kasjo ma bardzo dużego Instagrama, którego śledzi ponad 540 tysięcy ludzi, natomiast jak widać, algorytm Youtube’a był dla niego bezlitosny. Ludzie gdzieś zapomnieli o tym kanale, ewentualnie po prostu nie pokazuje się on nigdzie w rekomendacjach.

Z komentarzy pod filmami wynika, że ludzie cieszą się z „powrotu”, natomiast z jakiegoś powodu po prostu nie notuje to dobrych wyników. Oczywiście Kasjuszowi nie zależy jakoś szczególnie na Youtube, bo zasięgi może zbudować w inny sposób. Niemniej jego słabe wyświetlenia zostały zauważone.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka