w

To koniec jednego z najpopularniejszych polskich kanałów na Youtube. Ponad 1mln subskrypcji

Kolejny polski kanał znika z Youtube i nie będą już na nim publikowane żadne treści. Kanał ten ma ponad 1mln subskrypcji i zna go praktycznie każdy, kto śledził YT od kilku lat.


Youtube bardzo się zmienia, zmieniają się trendy, regulamin, algorytm i co najważniejsze – sami ludzie. To wszystko sprawia, że coraz więcej starszych kanałów kończy swoją działalność. Niektórzy robią to po cichu, inni oficjalnie nagrywają swój ostatni film.

Tak było w tym przypadku. Jeden z kanałów komediowych, na którym występowały dwie popularne dzisiaj influencerki, kończy kompletnie żywot. Dziewczyny rozchodzą się w dobrych stosunkach i jak mówią, każda z nich chce iść w swoim kierunku.

Szparagi kończą kompletnie tworzenie wspólnego kanału

Szparagi były jednym z typowo komediowych kanałów, który z biegiem czasu zmieniał swój kierunek rozwoju. W pewnym momencie było tam dużo muzyki, aż nadeszła kompletna cisza. Dzisiaj wiadomo, że przez ostatni rok youtuberki nie miały ze sobą zbyt wiele kontaktu – traktują to jako przerwę po bardzo długim “związku”.

Karolina zamierza nagrać swoją solową płytę, natomiast Natalia ma w planach dalej działać w kierunku “Body Positive”. Na pewno Szparagi były bardzo ważnym kanałem w historii Youtube. Najpopularniejszy film, czyli SzpaRap – Hermiona vs Smerferka ma dobre 11 milionów wyświetleń.

Ostatni film jest naprawdę ostatnim filmem, choć zawiera małe puszczenie oczka w stronę dawnych widzów. Youtuberki postanowiły stworzyć remake pierwszego swojego materiału.