w

To koniec konkurencji Fame MMA. Poznaliśmy powód

Miała być wielka konkurencja Fame MMA, a jest koniec federacji.


Wiele osób z przecieków, wiele sugestii, spekulacji i koniec, zanim jeszcze Icon MMA dobrze się rozkręciło. Według przecieków była to federacja, w której walczyć miał chociażby Popo czy Takefun. Finalnie ani jeden, ani drugi nie będzie miał okazji wejść do oktagonu pod szyldem Icon MMA.

Federacja zakończyła swój żywot. Gala Icon MMA według obecnych informacji się nie odbędzie ani 27 kwietnia, ani już nigdy. Skończyło się więc, zanim w ogóle zorganizowano pierwszą galę.

Icon MMA koniec, dlaczego?

Reklama

Icon MMA znika ponoć z powodu wycofania się inwestora. Brak kasy to brak organizacji gali. A to o tyle ciekawe, że budżety tam były naprawdę spore.

Wycofanie się jednego inwestora miało to wszystko położyć. Pytanie, kim był ten inwestor. Według KRS i rejestrów były tam pieniądze, ale najwyraźniej ktoś w kluczowym momencie powiedział stop i nie ma finalizacji wszystkich założeń.

Informacje te nie są oficjalne, przekazywane do mediów za sprawą samych pracowników. Wszystko się więc może jeszcze zdarzyć. Na razie wygląda jednak na to, że Fame MMA może spać spokojnie. Tak samo Clout czy Prime.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka