w

To koniec sojuszu. Federacje Fame MMA, Clout MMA i Prime MMA znowu są skłócone

Reklama

Rozejm trwał stosunkowo krótko, o ile wierzyć najnowszym informacjom. Federacje znowu mają być ze sobą skłócone.


Okazuje się, że polskie federacje znowu mają być pokłócone. Przypomnijmy, że od kilku miesięcy na polskim podwórku panował spokój, wszyscy się ze sobą w miarę dogadywali, na czym korzystali widzowie. Zawodnicy byli wypożyczani, wszyscy jakoś tam potrafili się dogadać.

Teraz ponoć się to zmieniło. Czy można wierzyć w te rewelacje? Informacja o tym padła podczas rozmowy na kanale AntyFakty. Tyle, że podał ją Szalony Reporter, więc trzeba do tego podchodzić z odpowiednim dystansem.

Koniec porozumienia między federacjami

Reklama

W teorii Prime nadal wypożycza przecież Kaczora, natomiast Fame przekazuje Amadeusza do Clout. Co tam się dzieje za kulisami – tego nie wiadomo.

(…) oni teraz znowu poszli na noże. Nie będę mówił dokładnie, skłóceni są wszyscy, ale pewna jedna z pewną drugą (…).

Najbardziej skłócone mają być jakieś dwie federacje. Ich nazwy jednak nie padają. Nie jest trudno domyślić się, o kogo tutaj chodzi.

Video

Film: https://youtu.be/PhRGvhfHleU

Z jednej strony może być ciekawiej. Z drugiej jednak ten rozejm pozytywnie wpływał na różne kombinacje zestawień. Czy tych wypożyczeń przez to będzie mniej? Możliwe, ale też nie wiadomo, w jakim stopniu informacje Szalonego rzeczywiście są prawdziwe i na jaką skalę federacje faktycznie są ze sobą skłócone.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka