w

To koniec wyciągania brudów w Fame MMA. Zawodnicy mocno się ucieszyli, bo nikt nie będzie już dociekał

Okazuje się, że zawodnicy Fame MMA ucieszyli się z ostatniej decyzji federacji.


Fame MMA podjęło ostatnio bardzo kontrowersyjną decyzję, która jak się okazuje, bardzo ucieszyła zawodników. Nieco mniej cieszą się z tego widzowie, bo może to oznaczać koniec wyciągania typowych brudów na influencerów.

Fame może przestać być wręcz „dymogenne”, bo mało kto będzie zaznajomiony z tym światem tak, jak był Sylwester Wardęga. Youtuber przekazuje, że doszły do niego słuchy właśnie o zawodnikach, którzy nie będą się teraz stresować.

Wardęga o decyzji Fame

Jak słyszymy, zawodnicy mocno się ucieszyli z tego, że Fame nie dogadał się z Wardęgą, bo programy były dla nich stresujące, zawsze wiązały się z niepewnością odnośnie tego, co znalazł Sylwester, jakie teczki przygotował.

Czy faktycznie oznacza to koniec wyciągania klasycznych brudów? Możliwe. Widać to chociażby po HL, gdzie wałkowane są ciągle te same, często stare tematy.

Klip: Zadymki

Na pewno nie ma ludzi niezastąpionych, ale Sylwester był jednym z tych youtuberów, który teczki miał na dosłownie każdego i często nie ujawniał różnych rzeczy czekając na ten jeden dogodny moment.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka