w

To on ma zastąpić Sylwestra Wardęgę w Fame MMA

Reklama

Coraz więcej mówi się o potencjalnym zastąpieniu Sylwestra Wardęgi w Fame MMA. Informacje na ten moment są jednak niepotwierdzone.


Jeden z zawodników Fame MMA podaje osobę, która miałaby zastąpić rolę Sylwestra Wardęgi w federacji. Sam Sylwester wypowiedział się wczoraj trochę o tym całym zamieszaniu wokół niego i potyczce słownej z Rozparą.

Video

Ogólnie można wnioskować, że to nie jest ostatnie słowo Wardęgi, jeżeli chodzi o potyczkę, jakby nie było, z Fame MMA. Tam naprawdę odchodzą teraz mocne rozkminy odnośnie tego, kto, po co i dlaczego.

Jednocześnie wiadomo i to potwierdza już kilka kompletnie niezależnych osób, że powstaje jakiś materiał od osób wiedzących, co robią na temat Sylwestra Wardęgi. Albo to jakaś próba wejścia mu do głowy, albo rzeczywiście coś jest na rzeczy. Ostatni raz, kiedy o tym wspomniano:

Video

Kto miałby zastąpić Sylwestra?

Reklama

Tymczasem Marcin Malczyński pisze na swoim X, że Sylwester Wardęga miałby być zastąpiony przez Szalonego Reportera. Wiadomo, że jest to informacja niepotwierdzona i tak należy ją traktować.

Wybór dość ryzykowny i chyba nie trzeba nikomu mówić dlaczego. Szalony Reporter nawet przed chwilą miał problemy w związku z umieszczeniem Krzysztofa Stanowskiego na miniaturze swojego filmu. Finalnie jednak obie strony się dogadały.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka