w

TVN nagrał kolejny film o szkodliwości gier. League of Legends, CS:GO i Roblox

TVN kolejny raz wziął się za nagrywanie materiałów o grach komputerowych. Co ciekawe, nie ma tam Fortnite.


Stacje telewizyjne lubią poruszać temat gier komputerowych, przedstawiając je jako coś bardzo szkodliwego, co prowadzi do samych negatywnych rzeczy, jak zażywanie narkotyków, pobicia etc.

W ostatnich latach ukazała się cała masa tego typu materiałów. Teraz powstał film od TVN odnośnie gier, który już na stronie z „zajawką” dowala mocnym tekstem:

„Alkohol, marihuana, amfetamina… A zaczęło się od gier komputerowych”

Oczywiście znajdziemy tam wypowiedzi zaniepokojonych mam, zwierzenia dzieci zagrywających się do późnych godzin itp. Zupełnie to, czego moglibyśmy się spodziewać.

https://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/dzieci-z-dokumentu-agaty-mlynarskiej-gry-dzieciecy-nalog,299089.html

Brak Fortnite

Co jednak zwróciło naszą uwagę, to brak w materiale Fortnite, który przecież wielokrotnie był przedstawiany jako ten najgorszy na świecie tytuł. Mamy klatki z CS:GO, Brawl Stars, Minecrafta, League of Legends, ale Fortnite brak. Cud? Chyba tak, bo po raz pierwszy tytuł Epic Games nie został wymieniony w jednym szeregu z tymi „najgorszymi” produkcjami.

Materiał możecie obejrzeć tutaj, choć nie wiem czy warto. Ponoć w pełnej wersji jest bardziej obiektywny i mniej nastawiony na szokowanie odbiorcy. Choć już sama zajawka naprawdę nie nastawia zbyt pozytywnie.

Ale jest League of Legends, CS:GO, Roblox, czy Brawl Stars

Sam materiał jest obszerniejszy i dostępny o określonych godzinach w telewizji. Zajawka przyjmuje „szokującą” narrację i zapewne ma na celu zainteresowanie. Pytanie tylko, czy ostatecznie wychodzi to stacji telewizyjnej na dobre.

https://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/dzieci-z-dokumentu-agaty-mlynarskiej-gry-dzieciecy-nalog,299089.html

W końcu komu źle kojarzy się Brawl Stars, czy Roblox.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka