w

Twitch podarował streamerkom wanny. Zaskoczone Pokimane i Valkyrae nietypową akcją platformy

Twitch ostatnio ma naprawdę trudny okres, DMCA, dziwne bany i ogólna niechęć do platformy w związku z kierunkiem, jaki obiera.


Twitch kombinuje ostatnio z reklamami, które stają się coraz bardziej inwazyjne, oprócz tego chcąc chronić się przez pozwami, usuwa także VOD i klipy, które mogą naruszać prawa autorskie. Ogólne zakazy i coraz większa kontrola daje się we znaki nawet najpopularniejszym twórcom.

TTV to jednak ogromna platforma z niesamowitymi możliwościami. Pokazuje to ostatnia akcja, w której serwis dostarczył streamerkom dość nietypowe prezenty.

Streamerki z prezentami od Twitcha

“Valkyrae” na swoim Twitterze pokazała, co przygotował Twitch. Okazuje się, że platforma po cichu przeorganizowała ogródek domu, w którym mieszkają streamerki. Przygotowano cztery wanny, specjalny namiot, a także miejsce na posiłek. Wszystko z motywami Twitcha.

Akcja dość nietypowa, natomiast finalnie całkiem pozytywna. Żeńska część TTV jest ostatnio coraz mocniejsza i popularniejsza, co jak widać, zauważył sam Twitch.

Streamerzy póki co nie informują, że też coś dostali, więc wygląda na to, że jest to jednorazowa akcja tylko z konkretną paczką streamerek. Choć kto wie, może w kolejnych tygodniach pojawi się więcej informacji o Twitchu organizującym ogródki.

Póki co w Polsce zamiast podarunków, to pojawiły się bany. Dwie polskie streamerki, czyli Mamiko i Brunecia otrzymały 24-godzinne bany. Jeden za naruszenie DMCA, drugi za “gry małżeńskie”.