w

Twitch zaliczył zabawną wpadkę, myląc kompletnie streamy, które miały pojawić się na głównej

Twitch raczej nie ma tego typu wpadek, a przynajmniej stosunkowo rzadko pojawiają się o tym jakiekolwiek informacje.


Strona główna Twitcha od zawsze wywoływała emocje, zazwyczaj chodziło o nabijanie widzów, natomiast tym razem chodziło o zupełnie coś innego. TTV czasami promuje wydarzenia sportowe w postaci chociażby meczów piłkarskich.

I nie ma w tym nic dziwnego, jest to nawet ciekawe urozmaicenie i coś nowego. Wszystko jest w porządku do momentu, w którym obsługa Twitcha nie zalicza wpadek. A tak było w przypadku streamera o nicku “Arsenal”.

Pomylone streamy, zamiast meczu leciał Rocket League

Twitch w zamyśle miał pokazać mecz Arsenalu przeciwko Aston Villii. Coś poszło jednak nie tak i faktycznie ludzie zobaczyli mecz, ale w Rocket League. Wszystko przez to, że streamer miał nick właśnie “Arsenal”. Jego reakcja była bezcenna.

Streamer niemal od razu wpadł na pomysł, by zacząć puszczać reklamy. Nie minęła więc minuta i rozpoczęła się przerwa reklamowa.

I tak zamiast meczu piłkarskiego, ludzie mogli oglądać Rocket League. Oczywiście nic wielkiego się nie stało, przynajmniej do momentu, w którym przypadkowo nie złamano jakiejś umowy właśnie o wyświetlaniu meczów piłkarskich na stronie głównej.