w

Paramaxil wrócił po 1.5 roku i od razu na jego streamie pojawił się wypadek. Poważne potrącenie

Zgodnie z zapowiedziami Paramaxil powrócił do streamowania. Przypomnijmy, że został on zbanowany za uczestniczenie w kolizji.


Paramaxil faktycznie nagrał swój utwór, który w tym momencie ma około 25 tysięcy wyświetleń i raczej dobre opinie. Streamer odpalił także swoją pierwszą od naprawdę długiego czasu transmisję. Stream miał miejsce na Youtube.

Wiele osób obecnie pisze o jakimś wypadku u Paramaxila, więc tak – chodzi właśnie o to. Cała transmisja odbywała się z samochodu, gdzie w pewnym momencie Paramaxil zatrzymał się korku. “KrosnoTV” ruszyło do akcji i okazało się, że ktoś został potrącony. Był to naprawdę poważny wypadek.

 Wypadek u Paramaxila

Cała sytuacja sprawiła, że na drodze powstał bardzo duży korek. Podczas stania w nim, do Paramaxila zaczęli przychodzić widzowie. W każdym razie nie ma nagrania dokładnego momentu potrącenia, ale nagrała się chwila po całym wydarzeniu, gdy ludzie dopiero zaczęli się orientować w tym, co się konkretnie stało:

Video

Na miejsce oczywiście przyjechała karetka, policja. Trudno powiedzieć, jak dokładnie się to skończyło, ale można się domyślać, że było to naprawdę poważne.

Ogólnie Paramaxil nie mógł jakoś szczególnie narzekać na ilość widzów. Ta była normalna, jak na Youtube. Na jego nieszczęście, od kilkudziesięciu godzin trwa bardzo duża drama wokół Xayoo Industries, która przyćmiła powrót. Oprócz tego też inni zaczynają odpalać swoje IRL-e.

DołączObserwuj
Więcej z Twitch