w

Widzowie zgłosili polskiego streamera Twitch do urzędu. Przez kłamstwo musiał składać zeznania na policji

xntentacion, jeden ze streamerów Twitch, który ma niesamowicie burzliwą historię, przyznał, że kłamał w jednej ze spraw. Co ciekawe, obróciło się to przeciwko niemu.


Cała historia xntentaciona jest niesamowicie skomplikowana. Spadek liczby oglądających wywoływał kolejne dziwne sytuacje, które – choć dzisiaj wydają się wyjaśnione – to jednak nadal budzą wiele wątpliwości. Kiedyś xntentacion walczył o rekordy polski w ilości widzów na Twitchu (peak 58 tysięcy osób), dzisiaj średnia jego publika rzadko kiedy przekracza tysiąc widzów.

Bartosz na pewno się pogubił, ale jak mówi w rozmowie z Wardęgą, ciąży mu łatka, której nie jest w stanie odkleić i czegokolwiek by nie zrobił, to nie zyskuje to takiej popularności, na jaką zdaniem streamera zasługuje.

Policja u xntentaciona

xntentacion opowiedział jedną z dość zabawnych sytuacji. Pewnie wszyscy widzowie Twitch pamiętają opowieść Bartosza o tym, że przegrał w pokera z Frizem 10 tysięcy złotych. Był to jeden z największych zwrotów w historii streamowania xntentaciona. Ludzie od tego momentu faktycznie patrzyli na niego inaczej – w głowach widzów wydał on pieniądze, które zbierał na sprzęt lub wyjazd. Klip z tego momentu:

Po tak długim czasie, w trakcie rozmowy z Wardęgą, streamer przyznał, że to nie była prawda. Po prostu okłamał widzów.

Ta moja wypowiedź, wyobraź sobie, ktoś to zgłosił do urzędu i składałem w ogóle zeznania. Niestety, sfarmazoniłem, zrobiłem błąd, nie przegrałem tego, nie było takiej sytuacji i ostatecznie jeszcze chyba w sierpniu przyjechali do mnie mundurowi. Wyobraź sobie zdziwienie mojej mamy, która wraca sobie z pracy i ma mundurowych na chacie.

Wardęga mocno się zdziwił i podejrzewając, że Bartosz mówi tak tylko dlatego, że nie może odpowiedzieć inaczej, spytał wprost:

A nie jest przypadkiem tak, że tak naprawdę przegrałeś i że ktoś to zgłosił, to teraz udajesz, że to było wymyślone?

Wiesz co… – odpowiada xntentacion. – Chciałbym, żeby tak było.

Prawdopodobnie xntentacion musiał składać zeznania albo na policji, albo wyjaśnienia w urzędzie. To nie jest pewne, ale skoro w domu streamera pojawiła się policja, to raczej został on zabrany. Historia streamera jest jeszcze bardziej burzliwa, niżeli mogłoby się wydawać. Przynajmniej tak wynika z tego, co mówi.