w

Streamer Twitch zaczął się wydzierać na swoją żonę, bo ta według niego nie potrafiła grać

Jeden ze streamerów Twitch prawdopodobnie nie sądził, że ludzie są w stanie to wyłapać. Kłótnia została nagrana i rozpowszechniona.


Widownia Twitcha jest bardzo wyczulona na punkcie jakiejkolwiek przemocy. Dlatego mimo faktu, że streamera obserwowało 600 osób, to i tak klipy z nim w roli głównej wylądowały na Twitterze czy Reddicie. Możliwe, że streamer zostanie niedługo zbanowany.

O co tak naprawdę chodzi? Streamer grał z żoną w Apex Legends. W pewnym momencie zaczął krzyczeć na nią przez to, jak gra. Potem to się rozwinęło na wielopoziomową kłótnię, a wszystko to cały czas było transmitowane na TTV.

Kłótnia w czasie gry

Istnieje duża szansa na to, że streamer zostanie zbanowany. Szczególnie że nie ma on partnera i jest raczej nowym twórcą. Twitch na 100% dostał już kilkadziesiąt zgłoszeń w tej sprawie. Tutaj fragment o tym, że żona czyta czat, a nie rozmawia ze streamerem, patrząc mu w oczy:

I drugi o samej grze:

Widownia Twitcha absolutnie nie popiera takiego zachowania, więc można się domyślać, że sprawa będzie bardzo szybko rozwiązana.