w

“2 miliony za walkę i jadę”. Fame MMA z otwartą propozycją dla jednej z popularnych osób

Fame MMA ma otwartą furtkę do walki dla jednego z popularnych ostatnio raperów.


Fame MMA już dawno przestało kręcić się tylko i wyłącznie wokół youtuberów i streamerów. Coraz większe pieniądze przekładają się na rozwój federacji. Teraz jedna z popularnych osób wprost napisała, że jest w stanie zawalczyć za 2 miliony złotych.

To ogromna stawka, która zdecydowanie byłaby jedną z najwyższych, o ile nie najwyższą w historii freakowych gal. Czy Fame lub High League podejmie rękawicę?

Kto chce 2 miliony za walkę?

Osobą, która postawiła takie warunki, jest Sentino. Popularny raper, który kojarzony jest między innymi z Midasa, wprost napisał na swoim Instagramie, że za 2 miliony jest w stanie zawalczyć. Jest to odpowiedź na pytanie jednego z fanów pod zdjęciem:

Czy ktoś wyłoży takie pieniądze? Trudno powiedzieć. Sentino faktycznie jest na ten moment popularny, ale ile dodatkowych osób mogłoby kupić PPV tylko i wyłącznie ze względu na jego twórczość? To oceni sam Fame albo High League.

Na ten moment w temacie nic nie jest jeszcze potwierdzone i raczej nie należy się spodziewać jakiś przełomowych informacji w następnych dniach ani tygodniach.