w

Tymczasem Fagata chodzi w takim stroju normalnie po mieście. „Codziennie zawodzę rodziców”

Fagata musi to robić specjalnie. Na każdym zdjęciu pokazuje się od tyłu, prowokując wręcz do takich samych komentarzy.


Stylówki Fagaty w wielkim skrócie odbiegają od wszystkich innych influ. I nie są to stroje, które Fagata po prostu przymierza, a normalnie wychodzi w nich na zewnątrz. Komentarze, jakie pojawiają się pod jej sesjami, są więc do przewidzenia.

Fagata, która z jednej strony zmaga się z depresją, a przynajmniej tak mówi, z drugiej wstawia dość odważne zdjęcia, które no po prostu spotykają się niezbyt dobrą reakcją.

Sama Fagata ostatnio wspominała, że miała zamiar otworzyć OF, ale nie robi tego z jednego względu – rodziców. Jak mówi, zawodzi ich codziennie, bo chcieli, by była kimś zupełnie innym, więc ma ponad 1000 zdjęć na OF, które nie doczekały się publikacji.

Dużym czynnikiem są moi rodzice, ja wiem, że ich zawodzę codziennie. Wiem, że chcieli, bym była kimś innym, czymś innym się zajmowała. Nie chcę ich jeszcze bardziej zawodzić – mówiła youtuberka w kontekście założenia OF.

Natomiast patrząc na jej kolejne zdjęcia można dojść do wniosku, że OF w sumie za chwilę nie będzie potrzebny.

Sama youtuberka nagrała także dłuższy film, w którym podsumowuje swoją obecną sytuację życiową. No jest wysoko:

Video

Kolejna stylówka Fagaty

Ostatnio Fagata odsłoniła „tył” i kolejny jej „skin” jest w podobnym klimacie:

Coraz więcej ludzi wskazuje, że Fagata mogła zrobić coś z twarzą, ale raczej po prostu przyjmuje taką minę, bo na innych zdjęciach nie ma tak bardzo zaciągniętych do środka policzków.

Czy to działa? Na zasięgi jak najbardziej, bo jednak wiele osób komentuje te zdjęcia. Jedni bronią Fagaty, inni atakują i chyba po prostu tak to już będzie wyglądało.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka