w

Użytkowniczki Twittera i TikToka kładą lusterko pod poduszką, by zobaczyć swoje poprzednie życie

Twitter ponownie powrócił do tematu magii i hipnozy.


Na Twitterze można zobaczyć niekiedy bardzo różne rzeczy. Takie, jak chociażby dyskusje odnośnie magii i wychodzenia z własnego ciała. Tym razem stało się to za sprawą wpisu jednej z użytkowniczek, który viralowo przeszedł przez serwis.

Julia całkiem na poważnie zapytała, czy jest możliwe zobaczenie swojego poprzedniego życia. Odpowiedzi to już inny poziom rozumienia świata. Wszystko to zaczęło się ponownie za sprawą TikToka.

Powrót do swoich poprzednich wcieleń na Twitterze

Wiele osób odpowiadało, że najlepszym sposobem jest położenie lusterka pod poduszką. To ponoć niebezpieczna zabawa, przeznaczona tylko dla doświadczonych osób. Jako przykład tego, jak się cofnąć do poprzednich żyć jest podawana także hipnoza. Tutaj najpopularniejszy wydaje się film na Youtube pt. “Medytacja Podroz do poprzednich Zyc Aurelian Łasasowski”.

Efekt popularyzacji filmu i wpisu na TikToku i Twitterze? Kilka tysięcy osób opisujących swoje poprzednie wcielenia, gdzie byli, co robili, jak wyglądały ich powszednie dni.

Trudno powiedzieć, czy faktycznie kilka tysięcy osób wymyśla swoje historie, natomiast wygląda to dość dziwnie. Jedni przestrzegają przed konsekwencjami w postaci demonów, inni się po prostu z tego śmieją wskazując na kolejne wymysły “Kpopiarek”, jeszcze kolejni opisują faktycznie swoje przeżycia ze średniowiecza.