w

W środku nocy oglądali, jak dwie dziewczyny z polskim streamerem Twitch…

To już kolejna tego typu akcja, ale tym razem zabawniejsza, bo pojawił się tam jeden mały zwrot akcji.


Miesiąc temu opisywaliśmy podobną sytuację u tego samego streamera Twitch. kyuun12 powrócił do Warszawy i wiadomo było, że prędzej czy później coś takiego się u niego stanie. I tak po spokojnej, gościnnej transmisji z kajaków przyszedł czas na „content”.

Streamer spotkał na mieście dwie „aktorki”, które potem poszły z nim do domu. W ogóle przepiękne, że jeszcze na mieście streamer mówi w kontekście moderatora, że ten „przełączy scenę, jak będą blisko”:

Video

Klip: https://www.twitch.tv/kyuun12

Zawiedzeni widzowie, bo pojawiły się „bilety”

Poprzednio streamer nie miał większych oporów, by zostawić włączony dźwięk na streamie. Tym razem ktoś wpadł na genialny pomysł, by pobierać od widzów „bilety”. Transmisja z kulminacyjnej akcji miała być bowiem transmitowana na Discordzie, by uniknąć bana i ewentualnych dowodów na to, co się wydarzyło. Na ogólnym kanale w środku nocy siedziało kilkaset osób.

Video

Klip: https://www.twitch.tv/kyuun12

Pojawiły się jednak „bilety”, czyli opłata za dostęp już do specjalnego kanału. Chodziło o to, by zaprosić tam tylko zaufane osoby, możliwe potem do ewentualnej identyfikacji.

I kilka osób faktycznie wpłaciło, by pojawić się na tym kanale Discord i móc posłuchać… no właśnie, trudno powiedzieć czego.

Kilkukrotnie kyuun12 był przerzucany pomiędzy tym „tajnym” kanałem a ogólnym. Coś tam było słychać, czegoś tam nie było słychać. Wyszło finalnie dość groteskowo, bo ludzie zapłacili po 10 złotych, by oglądać ścianę i słyszeć bliżej niezidentyfikowane dźwięki.

Jeszcze w nocy pojawiły się informacje o tym, że dziewczyny nie są zadowolone z nagrywania ich, więc na serwerze Discord pojawiło się cudowne oświadczenie ze strony moderacji, ale podpisane nickiem streamera.

Możliwe, że ta historia będzie miała jakiś ciąg dalszy, ale ciężko na ten moment to określić. Dziewczyny zostały przedstawione w określony sposób i zrozumiałe, że mogło im się to nie spodobać. Ogólnie te transmisje są średnio oceniane w społeczności Twitcha czy innych streamerów, ale póki ludzie to oglądają, dopóty będzie się to działo.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka