w

Wardęga “leakuje” informacje o Fame MMA 15. Przegląda walki i komentuje po kolei

Sylwester Wardęga oczywiście zna już doskonale kartę walk, dzięki czemu jest w stanie porównać ją z Fame MMA 14.


Obecnie bardzo mało osób zna całą kartę walk na Fame MMA 15. Wiadomo już o kilku zawodnikach, ale nadal wielu pozostaje zagadką. W teorii nie znamy przeciwnika Frania, Takefuna i Konopskiego.

Osobą, która wie już wszystko, jest między innymi Sylwester Wardęga. Choć nikogo nie ujawnił, to dał znać, że jeżeli na konferencjach będzie się działo, to gala może być porównywalna z Fame MMA 14 – po jego słowach można wnioskować, że mimo wszystko nazwiska są nieco słabsze.

Wardęga o Fame MMA 15

Walka wieczoru, czyli Dubiel vs Blonsky, “nie grzeje” zbyt wielu osób. Sarius vs Wrzosek również jakoś nie robi wielkiego szumu. Wiadomo już, że walka Frania ma być typowo dla osób kojarzących Twitcha i scenę streamerską. Przeciwnik Takefuna i Konopa dalej są nieogłoszeni. Jest też “Muran”, który ma walczyć w klatce rzymskiej, a przynajmniej tak wynika z jego Story.

W teorii mówi się, że Wardęga coś “zleakował”, ale w rzeczywistości tak nie jest. Po prostu na bazie jego słów można wyciągnąć wnioski. Jakie? To już sam każdy musi ocenić:

Klip: DyzioShoty

Nie ma możliwości, by każda gala była tak samo elektryzująca. Niektóre będą lepsze, inne słabsze. Tutaj z tego, co mówi Sylwester, wynika, że wszystko zależy od samych zawodników i ich zachowania podczas konferencji. Na pewno iskrzyć może pomiędzy Konopskim i Wardęgą, ale w końcu oni nie będą niczego wyjaśniać w oktagonie.