w

Wardęga: Wersow spada na 2 miejsce. 5 zawiadomień do prokuratury w sprawie innej youtuberki

Sylwester Wardęga żartuje, że Wersow spada na drugie miejsce, teraz inna youutberka będzie numerem jeden.


Temat dram wokół Ekipy najwyraźniej dobiega końca. Widać to po ostatniej, bardzo burzliwej sytuacji związanej z inną youtuberką. Teraz wiadomo, że zgłosiła ona kilka podmiotów, lub osób do prokuratury.

Na najnowszym Story Sylwestra Wardęgi mówi on:

„coś mi się wydaje, że ona będzie chyba moją większą ulubienicą, niż Wersow. Wersow spada na drugie miejsce”

Wokół kogo jest teraz tyle zamieszania?

Chodzi tutaj o youtuberkę znaną jako „Queen of the black”. Wszyscy, którzy śledzą kanały commentary doskonale wiedzą, że dziewczyna zbierała pieniądze na operację psa. Finalnie okazało się, że pies operacji tej nie potrzebował. W tej całej sprawie jest mnóstwo różnych wątków, które rozwinął między innymi Revo.

Teraz jednak sprawa nabiera tempa przez zgłoszenia do prokuratury, jakie miała wysłać Julia. Na jej Instagramie pojawiło się łącznie pięć potwierdzeń wysłania zgłoszeń.

Spekuluje się, że zgłoszenia mogą dotyczyć kanałów commentary na Youtube. Warto wspomnieć, że zawiadomienie nie jest równoznaczne z pozwem, co wiele osób myli. Nikt nie otrzymał jeszcze pozwu, a przynajmniej żaden z youtuberów o tym nie mówi. Przy takim zgłoszeniu prokuratura zapewne będzie wzywać do wyjaśnienia i decydować, czy sprawę przyjmie, czy też nie.

W tym wszystkim zrobiło się jednak na tyle gorąco, że to „Qeen of the black” będzie przez jakiś czas bardzo szeroko komentowaną youtuberką, co mówi chociażby Wardęga.

Video

Klip: Coach Życia na Youtube

Nie wiadomo, jak ta sprawa się dalej potoczy i kto otrzyma informację o stawieniu się w prokuraturze. Pewna podpowiedź znajduje się na filmie Revo, konkretnie w jednym z maili wysłanych przez „Management” youtuberki.

„(…) Mogę cię w tym miejscu poinformować, że prokuratura została zawiadomiona o poczynaniach jednej z klinik.”

Fot. https://youtu.be/bS9brF1vLGE

Na pewno będzie się to jeszcze rozwijać, nie wiadomo jednak, w którą stronę.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka