w

Wiadomo, kto jest pierwszą osobą, którą Friz wziął do nowego projektu? Bardzo możliwe, że to…

https://youtu.be/f-wkeUTvDWE

W sieci pojawia się coraz więcej domysłów, które podgrzewane są przez samych influencerów.


Niedługo ruszy druga faza projektu Friza – Genzie. Wiadomo już oficjalnie, że program T5M wyłoni dwie osoby, które dołączą do innych, wybranych już wcześniej influencerów. Wszystko ma polegać na tworzeniu contentu we wspólnym domu.

W skrócie, powstaje nowa Ekipa, z nowymi członkami. Do tej pory nie za bardzo było wiadomo, w kogo oprócz uczestników T5M wybierze Friz. Czy to będą ludzie bardziej z Youtube, Twitcha, czy TikToka. Teraz pojawiła się pierwsza podpowiedź.

Pierwsza osoba już wyłoniona?

Ze słów Karola wynikało, że ta nowa Ekipa jest już stworzona i być może tworzy nawet filmy. Dwie osoby z T5M to jedno, ale pozostali twórcy to drugie. Pytanie, kto do nich należy. Podpowiedź odnośnie pierwszej uczestniczki mogło się znaleźć na TikToku.

Najpopularniejsza polska TikTokerka dodała na swój profil filmik, w którym daje widzom zagadkę pisząc:

“2 to prawda, 2 to plotki. Zgadnij które”

Do wyboru pojawiają się trzy opcje:

  • Kupiłam mieszkanie
  • Kupiłam samochód
  • Będę w nowym projekcie Friza

Jest to całkiem duża podpowiedź. Szczególnie, że TikTokerka współpracowała już z Karolem, a i nawet była gościnnie w T5M. O kogo chodzi? O Marię Jeleniewską, którą na zagranicznym profilu obserwuje ponad 13 milionów ludzi, natomiast na polskim profilu około 738 tysięcy.

Video

Oczywiście nie można tego traktować jako oficjalnego potwierdzenia, informacja o udziale w projekcie Friza może być tą rzeczą, która jest finalnie tylko plotką. Sama wizja połączenia sił Marii z Frizem jest jednak naprawdę obiecująca.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka