w

Wiadomo, który ze streamerów zawalczy na Fame MMA 18. Reakcja nie pozostawia złudzeń

Fame MMA 18 odbędzie się w maju, więc jest jeszcze sporo czasu do następnej gali. Wiadomo jednak już o kilku osobach, jakie mają zawalczyć.


Fame 18 odbędzie się na początku maja w Gliwicach – takie informacje przekazał rzecznik Fame’u tuż po gali Fame MMA 17. Do tej pory nie było większych informacji o osobach, jakie się pojawią w oktagonie, natomiast to się powoli zmienia.

Jednym z walczących będzie prawdopodobnie Paramaxil. Zbanowany streamer Twitch nie potwierdził swojego udziału, ale jego reakcja w programie Szalonego Reportera nie pozostawia większych wątpliwości.

Paramaxil na Fame MMA 18

Na ten moment trzeba traktować to jako niepotwierdzoną plotkę. Reakcja Paramaxila na informację o jego walce to śmiech – nie było zaprzeczenia, więc karty są na stole. Pytanie, z kim mógłby walczyć.

Paramaxil ma kilka osób, z którymi spokojnie mógłby zawalczyć. W ciągu tych kilku lat było sporo ludzi krytykujących Paramaxila z przeróżnych względów. Dzisiaj to wszystko mocno się uspokoiło, między innymi dlatego, że streamer od 2 lat pozostaje zbanowany.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka