w

Widzowie Tylera1 mają po 14 reklam na streamie. xQc nie przestaje się śmiać, kiedy to widzi…

Widzowie Tyler1 narzekają na dużą ilość reklam. xQc nie może przestać się z tego śmiać.

Reklama

Tyler1 jest jedną z bardziej barwnych postaci w świecie League of Legends. Wiedzą to doskonale jego widzowie bawiący się świetnie podczas transmisji na żywo.

Zdarzają się jednak małe problemy, jak masa reklam, na które niektórzy narzekają. Tym razem jeden z czatowników postanowił podczas oglądania 14 polecanych mu produktów napisać kilka śmiesznych wiadomości. Przeczytał je Tyler, nieco dramatyzując to wszystko, co spodobało się innemu streamerowi – xQc.

Reklamy u Tylera1 i xQc

Jako jeden z największych streamerów na Twitchu, xQc często odpowiada na klipy podesłane mu przez widzów. Tym razem trafił na ten z kanału Tylera i do jego końca nie mógł się śmiać. Rozbawiła go sytuacja, gdzie legenda LoLa czyta wiadomości od jednego z czatowników na temat reklam.

Video

Pojawiły się tam takie wiadomości, jak:

Co się dzieje? Nie mogę zobaczyć! Reklamy! Pie****ne reklamy! Dlaczego to jest dozwolone? 14 reklam co 30 sekund! Co się dzieje?

Później zdenerwowany czatownik poprosił moderację o ich usunięcie z jego konta, zapewne nie wie, że to jest niemożliwe.

Nic nie widzę! Mam jeszcze 11 reklam do obejrzenia! Co robi Tyler1? Modzi proszę usuńcie reklamy! Jestem zakładnikiem! Usuńcie proszę mi reklamy! Opuszczam stream!

Czytając to, chichotał nie tylko Tyler, którego one dotyczyły, ale również xQc. Po reakcjach widać też, że czatowi również trudno było się powstrzymać od łez i wszyscy razem świetnie się bawili.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka