w

Wiktoria Jaroniewska: „Ludzie się ze**ali, bo poszłam w beżowych legginsach na łyżwy”

Jedna z polskich influencerek, która znana jest ze swoich filmów na TT czy Instagrama, ewentualnie walk na Fame MMA, musiała się zmierzyć z dziwnymi komentarzami.


Strój na łyżwy to nie jest jakaś wielka filozofia. Okazuje się jednak, że legginsy mogą wprowadzić wiele zamieszania nawet nie na lodowisku, ale poza nim. Wiktoria Jaroniewska na TT dodała nagranie, w którym jeździ w beżowych legginsach.

Ludzie znaleźli w tym powód do dziwnych komentarzy na temat wyglądu influencerki. Ta nie pozostawiła tego bez komentarza. Co zabawne, część osób w ogóle sobie uroiła w głowie, że Wiktoria jeździ bez niczego.

„Ludzie się ze**ali, bo poszłam w beżowych legginsach na łyżwy”

Chodzi dokładnie o to nagranie:

Video

Czy tam w komentarzach aż tyle się dzieje? No niektórzy mają tam swoje teorie na temat tego, co influencerka ma na sobie, ale nie ma tam nic niesamowitego. Zostało to jednak wykorzystane do reklamy tych legginsów:

Wiktoria Jaroniewska często ma takie dziwne przygody, które innych influ omijają. Fakt faktem, łatwo było przewidzieć, że na temat jej stroju pojawi się sporo jednoznacznych komentarzy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka