w

Wojtek Gola, włodarz Fame MMA w roli, w której go nie widzieliście

Reklama

Wojtek Gola to nie tylko włodarz Fame MMA, ale także persona zapraszana na różne wydarzenia.


Wojtek Gola kojarzony jest głównie z Fame MMA, ale co ciekawe, pojawia się też w kompletnie innej roli „Złoty zwions, świat jest twój”. O Wojtku można mówić wiele rzeczy, natomiast nie można mu odmówić tego, że faktycznie często miał nosa do tego, co można by było w życiu robić.

Fame MMA było zwieńczeniem jego różnych zajęć, obecnie włodarz skupia się także na branży OZE, czy też warzyowozie. Tymczasem w sieci pojawiły się nagrania prawdopodobnie z jakiejś konferencji.

„Złoty zwions”

Reklama

Wojtek znowu będzie musiał tłumaczyć ludziom, co tu powiedział. Choć na pewno będzie łatwiej przez wzgląd na wielki napis za plecami. Trochę ma to klimat coachingu. Trudno w sumie powiedzieć, o co tutaj chodzi i gdzie to było.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@wojtekgola1988/video/7321029159579421984

Wiadomości z ostatnich tygodni niczego nie pokazują odnośnie występowania Wojtka Goli na wydarzeniu tego pokroju. Na pewno jednak ciekawie jest go widzieć w innej roli, niżeli włodarza. Z kontekstu można się domyślać, że Gola opowiadał o możliwościach, czy biznesie i rozwoju jako takim. Ale brakuje tutaj kluczowych informacji o całym tym występie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka