w

Wyciek zdjęć i filmów Natsu z kamerek dla dorosłych? O co chodzi, kim jest popularna youtuberka?

W sieci pojawiły się kilkudziesięciominutwe filmy, które według między innymi użytkowników Wykopu przedstawiają jedną z popularnych youtuberek.


@Aktualizacja

Natsu wypowiedziała się w tej sprawie. Poprosiła, by nie rozpowszechniać zdjęć, sprawę zgłosiła także na policję. Prosi, by umożliwić jej dalsze tworzenie. Jak słyszymy, to był okres, do którego nie chciała nigdy wracać.


Oryginalny artykuł

W przeszłości zdarzały się podobne sytuacje, ale chyba nie na taką skalę. Dzisiejszej nocy w sieci opublikowano kilka filmów i zdjęć, które mogą przedstawiać jedną z popularnych youtuberek. Ponieważ chodzi o osobę publiczną, która ma ponad milion obserwujących na Instagramie, od razu zrobiło się o tym głośno.

Sprawa nabiera rozpędu nie tylko przez popularny Instagram, ale także przez Team X – Natsu jest niesamowicie ważną osobą w całym projekcie youtuberów.

Błędy przeszłości?

Trudno powiedzieć, czy jakoś zaszkodzi to Natsu. Na pewno obecnie Team X obrywa komentarzami tylko i wyłącznie o tym. Youtuberka zapewne w jakiś sposób się do tego odniesie, raczej na tym etapie nie da się po prostu tego przemilczeć.

Warto wspomnieć, że na ten moment nie ma pewności, czy faktycznie na wszystkich tych filmach jest wizerunek youtuberki. Jest to kilka materiałów, które niby wyciekły po latach. Wszyscy przyjęli to za coś pewnego, natomiast na ten moment nie jest wcale oczywiste. Jak mówi chociażby Nitrozyniak:

(…) jeśli ktoś by mi zadał pytanie, czy to jest ona, to bym powiedział, że to nie jest ona. Już abstrahując, czy mam jakieś wyobrażenie na zasadzie nie, ona tak nie mogła robić, bo każdy mógł różne rzeczy robić, ale no jest inna z twarzy. Ale też biorąc poprawkę, że jeżeli wideo ma kilka lat, to mogło się wydarzyć coś takiego, że wszyscy się zmieniają. Ja bym powiedział, że to nie ona (…)

Ludzie zaczęli szybko porównywać takie rzeczy, jak widoczny choker, case na telefon etc. W wielu przypadkach widać podobieństwo, a wręcz przedmioty te są takie same, dlatego na Youtube jest już masa filmów, które mówią o tej sprawie.

Można znaleźć filmy przykładowo Czukasza, popularnego youtubera, który kojarzony jest z kontentem zbudowanym wokół dziewczyn na Twitchu.

Ten wprost mówi, że chodzi o Natsu:

“Dostałem p*rno taśmę Natsu, znanej youtuberki z Team X. Ja na starcie totalnie nie mogłem uwierzyć, ale musiałem to sprawdzić. Co robiła nasza kochana Natsu z Team X? Robiła streamy na s*x kamerkach, była tzw. jakby to powiedzieć w sumie s*x workerką”

Zajęli się tym także mniejsi twórcy, którzy próbują w ten sposób zwrócić uwagę na swój kanał.

Co jest na tych filmach? To pokazy dziewczyny w bieliźnie i bez niej. Kilka filmów trwających po kilkadziesiąt minut, które wyglądają, jak z kamer na stronach dla dorosłych. Filmy ponoć pochodzą sprzed kilku lat – z okolic 2017.

Filmów ponoć jest znacznie więcej i będą ujawniane w kolejnych godzinach. Oczywiście oszuści tylko czekają na takie okazje, więc klikanie w jakiekolwiek linki może być naprawdę ryzykowne. Linki do filmów i zdjęć udostępniane są przez losowe osoby, trudno nawet stwierdzić, jakie jest oryginalne źródło tych filmów. Całą sprawę skomentował między innymi Wardęga: