w ,

Wyciekły nagrania, jak Dis ściera się z wyzywającymi go nastolatkami. Jak to wyglądało?

Dis, popularny youtuber jakiś czas temu ostrzegał, że do sieci mogą trafić tego typu nagrania.


Kilka dni temu Dis informował swoich widzów o tym, że do internetu mogą niedługo trafić nagrania z sytuacji, w której youtuber był bardzo mocno wyzywany i w której prawie puściły mu nerwy.

Nie trzeba było zbyt długo czekać, by finalnie przekonać się, jak to dokładnie wyglądało. Nagrania są dwa, reszta została szybko usunięta. Widać na nich tyle, że Dis jest zaczepiany podczas jazdy samochodem, wychodzi do nastolatków i zaczyna się z nimi “przepychać”.

Dis wychodzi z samochodu, rozmówić się z nastolatkami

TikTok, na którym udostępniono nagrania już nie istnieje. Został prawdopodobnie usunięty, lub zgłoszony.

Twarzy youtubera jakoś dobrze nie widać, natomiast da się poznać, że rzeczywiście to Dis. Nie ma tutaj większych scen przemocy, a chłopak mówiący “chodź” zamiast podejść, to zdaje się ciągle cofać. Trudno nie dojść do wniosku, że Norbertowi dostało się po prostu za nic. Ktoś go rozpoznał i zacząć za nim krzyczeć “JD”.

Dis wielokrotnie w przeszłości wspominał, że nikt nigdy nie powiedział mu niczego obraźliwego prosto w twarz ze względu na strach. Teraz widać, że to się zmienia. Choć “JD” nie jest już niczym popularnym, a przynajmniej nie tak, jak kiedyś, to niekiedy dalej ktoś o tym przypomina. Wygląda to jednak dość słabo.