w ,

Xayoo odpowiada na wiadomość Szpaka. Nitro komentuje całą sytuację w swoim stylu

facebook.com/nitrozyniakjp | twitch.tv/xayoo_

Wczoraj Szpaku, jeden z popularnych raperów skomentował działalność Xayoo. Jak ta sprawa potoczyła się dalej?


Szpaku na swoim Instagramie odpowiedział na pytania widza odnośnie tego, co uważa o Xayoo. Raper dość mocno zaskoczył swoich odbiorców pisząc „kozak w necie pi*da w świecie”. Przypomnijmy, że kilka odpowiedzi wcześniej pojawiła się tam informacja o nadchodzącej współpracy z Riotem.

Wśród graczy związanych z produkcjami Riotu i samym streamerem wywołało to spore kontrowersje. Xayoo jednak nie ma zamiaru bawić się w rozbudowane analizowanie tego, czy wysyłanie specjalnych odpowiedzi, więc tylko nawiązał do tego na swoim streamie.

Xayoo odpowiada na wiadomość Szpaka

Jeszcze przed główną częścią streama, Xayoo wspomniał, co o tym wszystkim sądzi:

Oczywiście widziałem, co napisał o mnie Szpaku, co mogę powiedzieć, przykro mi, mnie to już tylko wyzywają, ale będę musiał jakoś z tym żyć. Postaram się być obojętny na to, żeby pokazać wam jak można przetrwać mimo hejtu (…)

Video

Wiele osób komentowało, że zachowanie Szpaka jest kompletnie bez sensu. Skoro ogłasza współpracę z Riotem, to raczej nie powinien obrażać jednej z najbardziej rozpoznawalnych osób związanych z LoLem i ogólnie internetem jako takim.

Jeszcze przed tym o Szpaku wypowiedział się Nitro, który zdaje się kompletnie nie rozumieć, dlaczego w ogóle raper mówi coś o Xayoo i jest brany pod uwagę przy okazji współpracy z Riotem, skoro zachowuje się dokładnie wbrew wartościom promowanym przez studio.

Czy Riot powinien się wycofać z tej współpracy? To już każdy musi ocenić sam. Na pewno, jeżeli Szpaku będzie podkładał głos pod nowego bohatera, lub skina w LoLu, to będzie to jeden z najmniej lubianych elementów gry – to widać bardzo mocno po różnych grupach na Facebooku, czy serwerach Discord.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends