w ,

Xayoo odpowiada na wiadomość Szpaka. Nitro komentuje całą sytuację w swoim stylu

facebook.com/nitrozyniakjp | twitch.tv/xayoo_

Wczoraj Szpaku, jeden z popularnych raperów skomentował działalność Xayoo. Jak ta sprawa potoczyła się dalej?


Szpaku na swoim Instagramie odpowiedział na pytania widza odnośnie tego, co uważa o Xayoo. Raper dość mocno zaskoczył swoich odbiorców pisząc “kozak w necie pi*da w świecie”. Przypomnijmy, że kilka odpowiedzi wcześniej pojawiła się tam informacja o nadchodzącej współpracy z Riotem.

Wśród graczy związanych z produkcjami Riotu i samym streamerem wywołało to spore kontrowersje. Xayoo jednak nie ma zamiaru bawić się w rozbudowane analizowanie tego, czy wysyłanie specjalnych odpowiedzi, więc tylko nawiązał do tego na swoim streamie.

Xayoo odpowiada na wiadomość Szpaka

Jeszcze przed główną częścią streama, Xayoo wspomniał, co o tym wszystkim sądzi:

Oczywiście widziałem, co napisał o mnie Szpaku, co mogę powiedzieć, przykro mi, mnie to już tylko wyzywają, ale będę musiał jakoś z tym żyć. Postaram się być obojętny na to, żeby pokazać wam jak można przetrwać mimo hejtu (…)

Wiele osób komentowało, że zachowanie Szpaka jest kompletnie bez sensu. Skoro ogłasza współpracę z Riotem, to raczej nie powinien obrażać jednej z najbardziej rozpoznawalnych osób związanych z LoLem i ogólnie internetem jako takim.

Jeszcze przed tym o Szpaku wypowiedział się Nitro, który zdaje się kompletnie nie rozumieć, dlaczego w ogóle raper mówi coś o Xayoo i jest brany pod uwagę przy okazji współpracy z Riotem, skoro zachowuje się dokładnie wbrew wartościom promowanym przez studio.

Czy Riot powinien się wycofać z tej współpracy? To już każdy musi ocenić sam. Na pewno, jeżeli Szpaku będzie podkładał głos pod nowego bohatera, lub skina w LoLu, to będzie to jeden z najmniej lubianych elementów gry – to widać bardzo mocno po różnych grupach na Facebooku, czy serwerach Discord.