w

Szpaku, polski raper oficjalnie ogłasza współpracę z Riotem. Podłoży głos pod skina, lub postać w LoLu?

Riot ponownie nawiązał współpracę z polskim raperem.


Riot podejmował już współpracę z polskimi raperami. Przypomnijmy, że głosu do jednej ze skórek Ekko użycza Bedoes. Praktycznie rok temu, bo 30 października usłyszeliśmy, jak brzmią polskie kwestie True Damage Ekko.

Teraz wygląda na to, że kolejny raper pojawi się w League of Legends, lub w jakiejś innej produkcji Riotu. Największe szanse ma oczywiście LoL, natomiast Szpaku wspomniał tylko o Riocie.

Współpraca Szpaka z Riotem

Na Instagramie Szpaku odpowiadał na pytania zadawane przez swoich odbiorców. Jedno z nich dotyczyło „gierek”. Raper wspomniał, że czeka na Diablo 4 i nową produkcję w świecie Harrego Pottera.

Najciekawszą informacją jest jednak część o Riocie

„(…) będzie też ciekawa współpraca z Riotem ale”

Najbardziej prawdopodobny scenariusz to podłożenie głosu pod specjalną skórkę, ewentualnie jedną z nowych postaci. Raper nie ujawnia, że chodzi dokładnie o League of Legends, więc możliwe, że może sprawa dotyczy Valoranta, TFT, Legends of Runeterra, czy jeszcze czegoś innego.

Riot zaczyna też powoli informować konkretnie o Wild Rift, więc niewykluczone, że Szpaku wystąpi w reklamie, czy czymś ściśle związanym właśnie z mobilnym LoLem.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends