w

Xayoo ostro o Frizie: „Jest strasznym fi**tem”. A Wardęga śmieje się z podbierania ch**owych pomysłów

Twoje5Minut budzi wiele emocji, tak samo wśród popularnych streamerów, czy youtuberów i zwykłych ludzi.


Ludzie na Twitchu oglądają program Friza głównie ze względu na to, że jest to długi i jednocześnie „darmowy” content. Nie trzeba się przy tym jakoś starać, a sami widzowie lubią coś oglądać i jednocześnie to komentować na czacie.

Jedną z osób, która pośrednio oglądała ostatni odcinek był Xayoo. Streamer Twitch, do którego nadal należy rekord Polski, jeżeli chodzi o największą ilość widzów w jednym momencie (na TTV). Xayoo jest przez wielu uważany, jako zdecydowany TOP 1, o ile zacząłby znowu streamować.

Xayoo o Frizie

Xayoo wypowiedział się o Frizie, natomiast trzeba tutaj pamiętać, że Marcin ma bardzo specyficzne poczucie humoru, nie można wszystkich jego słów traktować w 100% poważnie.

Video

Zabawnie ogląda się odcinki Twoje5Minut z Sylwestrem Wardęgą. Ten dosłownie co chwilę znajduje coś, z czego można się zaśmiać. W każdym razie, ostatnio wiele mówiło się o oryginalności Friza i jego pomysłów. Szczególnie, że sam MrBeast wspominał o jego kopiach. W każdym razie, Wardęga zorientował się, że nawet jego zdaniem tak słaby pomysł został skopiowany:

Video

Łatwo tu narzucić jakąś narrację, w sieci jest tyle samo osób zachwyconych Frizem i jego projektem, co tych, którzy go w pewien sposób wyśmiewają, krytykują etc. Na pewno nie można odmówić tego, że Friz mimo wszystko robi ogromne zasięgi.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka