w

xQc autentycznie był przestraszony podczas grania w tryb Squid Game odtworzony w Robloxie

Roblox raczej nie kojarzy się z tego typu rozrywką, ale rzeczywiście to tam pojawił się całkiem dobrze odtworzony tryb z grami znanymi z seriali Squid Game.


Był Fortnite, był Minecraft, więc pora i na Robloxa. To właśnie w tej produkcji odtworzono wszystkie gry ze Squid Game – hitu Netflixa, który obecnie jest niesamowicie popularny. W Robloxie pojawiły się wszystkie tryby, które były w serialu.

I choć większość raczej będzie się śmiała, bo w końcu chodzi o Robloxa, to gdy człowiek naprawdę się wczuje, to może wywoływać to spore emocje. Idealnym przykładem był xQc, który próbował wygrać całe Squid Game przez kilka dobrych godzin.

Squid Game i Roblox

Najlepiej towarzyszące xQc emocje pokazuje klip z pierwszej gry – zielone, czerwone. Zasady są proste, na zielonym można iść, czerwony oznacza zatrzymanie się. Zgodnie z serialem, jeżeli ktoś nie zdąży się zatrzymać, zostaje wyeliminowany.

Kip z xQC ma w tym momencie już ponad 40 tysięcy wyświetleń i bardzo mocno przyczynił się do rozpromowania Robloxa.

Video

Śmiechem, żartem, ale finalnie te tryby wyglądają naprawdę dobrze i w większości wypadków są wiernie odwzorowane. To pokazuje, że jak bardzo gry tego typu poszły do przodu, społeczności tych produkcji są w stanie spokojnie przenosić światy seriali, filmów bezpośrednio do gier.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka