w

xQc w klasyczny dla siebie sposób przeprasza za toksyczność. Pokimane idealnie to podsumowała

Na Twitchu są takie duo, których nie da się podrobić. Wystarczyło kilka godzin wspólnej gry Pokimane z xQc, by na Twitchu pojawiły się nowe najpopularniejsze klipy.


xQc jest zdecydowanie topowym streamerem Twitcha, Pokimane jest natomiast jedną z najpopularniejszych streamerek. Oboje mają spore poczucie humoru, efektem czego był niesamowicie popularny stream z grania w Valoranta.

W tym przypadku sam Valorant nie miał wielkiego znaczenia, natomiast stream z Pokimane średnio oglądało około 81 tysięcy osób.

xQc i jego toskyczność

Valorant, podobnie jak w zasadzie wszystkie gry sieciowe polegające na rywalizacji, wywołuje czasami negatywne emocje. Te udzieliły się nawet xQc, który ze względu na swoją popularność musi uważać na wszystkie słowa.

W pewnym momencie streamer nie wytrzymał i zaczął wyzywać od idiotów. Po chwili się z tego wycofał, przeprosił, by po 5 sekundach dojść do wniosku, że jednak nie ma zamiaru przepraszać i powtórzył swoje słowa.

Klip w tym momencie ma już ponad 20 tysięcy wyświetleń i ta liczba ciągle rośnie.

Video

xQc w przeszłości grał z Pokimane, ale raczej działo się to rzadko. Ludzie nie spodziewali się więc takiego połączenia, ale jak widać po komentarzach na Reddicie, ludziom się podoba.

Oglądanie tej dwójki wymaga jednak znajomości angielskiego. W przypadku Poki można wszystko zrozumieć bez większego wysilania się, zrozumienie xQc natomiast wymaga niekiedy naprawdę dużego skupienia. Streamer mówi bowiem często bardzo szybko.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka