w

TOP 5 polskiego Youtube’a powraca do nagrywania po dłuższej przerwie, ale nie będzie to łatwe

Jeden z absolutnie topowych polskich youtuberów, mających ponad 4mln subskrypcji powraca na Youtube z regularnymi materiałami.


Polscy youtuberzy czasami robią sobie przerwy ze względu na wypalenie, chęć odpoczynku czy trudniejszą sytuację w życiu. Tym razem można mówić o naprawdę ciężkich przeżyciach, o których wiedziało stosunkowo mało osób. Wiadomo było, że partnerka youtubera trafiła do szpitala – było to dobre 2 miesiące temu.

Rezi, bo o nim mowa, publikował raczej mało informacji na temat tego, co się u niego dzieje. Trudno się dziwić, sytuacja była naprawdę zła. Dzisiaj wiadomo, że dziewczyna Reziego dostała udaru mózgu, który dzisiaj skutkuje częściowym paraliżem ciała.

Powrót na Youtube po kilku tygodniach

Rezi to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych osób na polskim Youtube. Wszyscy zawsze życzyli mu jak najlepiej. Youtuber powraca do nagrywania, choć jak sam mówi, trudno będzie mu tworzyć kontent rozrywkowy w momencie, gdy jego życie jest obecnie na zakręcie. Rezi chce jednak spróbować i prosi o wyrozumiałość.

To wszystko youtuber opowiedział w swoim filmie “Wracam na Youtube” – nie ma tam szczegółów odnośnie dziewczyny youtubera, co wydaje się być zrozumiałe i raczej nikt chyba tego nie oczekiwał. Wiadomo, że Weronikę czeka teraz długa rehabilitacja.

Youtuber chce wrócić, ma plany, ale wszyscy wiedzą, że ich realizacja nie będzie łatwa. Na pewno widzowie i całe środowisko trzyma kciuki. W końcu chodzi tutaj o TOP 5 polskiego Youtube’a.

Przed Rezim jest tylko Friz i Blowek, nie licząc oczywiście Bazzylandu i kociego kanału, których większość osób z Polski oczywiście nie ogląda.