w

Za co Paramaxil został zbanowany na Twitch? Potwierdzone, ban jest na 7 dni

Paramaxil, jeden z najpopularniejszych polskich streamerów Twitcha dostał właśnie bana.


@Aktualizacja

Paramaxil potwierdził, że ban jest na 7 dni. Oznacza to tyle, że nawet po odwołaniu się, odbanowanie zajmie kilka dni. Streamer przeprosił kolejne miasta, w których miał się znaleźć, ale nie uda mu się do nich dotrzeć kamperem.

Paramaxil nie wspomniał, a co dokładnie został zbanowany. Z jego konta zniknęły jednak praktycznie wszystkie kontrowersyjne shoty przedstawiające niebezpieczną jazdę.

Oryginalna treść

Paramaxil od kilku dni streamował swoją podróż kamperem po Polsce. Podczas tej wyprawy streamer zaliczył kilka zakrapianych imprez z widzami, które przechodziły bez większych konsekwencji.

Czasami jakiemuś widzowi wyrwało się słowo „na p”, innym razem ktoś kogoś obraził. Po wczorajszej, teoretycznie spokojnej transmisji konto zostało jednak zbanowane. Co ciekawe, bo był to chyba najspokojniejszy stream w ostatnich kilku dniach.

Paramaxil zbanowany na Twitchu

Póki co nie ma informacji o tym, za co i na jaki okres czasu Paramaxil otrzymał bana. Z usuniętych klipów na kanale można wnioskować, że może chodzić o niebezpieczną jazdę, ale nie jest to pewna informacja. Według strony „streamerbans”, jest to trzecie zawieszenie. Póki co streamer poinformował tylko, że „da info niebawem” na swoim Instagramie.

Powodów blokady może być naprawdę mnóstwo, szczególnie po kilku dniach tak intensywnych transmisji. Powód prawdopodobnie jest ściśle związany z ostatnimi dniami, niekoniecznie z ostatnimi 24 godzinami.

Blokada może być minimalnie na 24 godziny, można się od niej odwołać, natomiast wątpliwe, by dzisiaj wszystko wróciło do normy. Jeżeli rzeczywiście jest to najkrótsza możliwa blokada, to transmisja prawdopodobnie odbędzie się jutro, lub dzisiaj, ale w bardzo późnych godzinach.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka