w

Zabawny powód, dla którego Mini Majk nie może usunąć tego zdjęcia z Pauliną, nawet po zerwaniu

Paulina i Mini Majk prawdopodobnie się rozstali, o czym świadczą nie tylko Stories, ale także chociażby usunięcie wszystkich wspólnych zdjęć. No, prawie wszystkich.


Mini Majk zdecydował się na usunięcie prawie wszystkich możliwych zdjęć z Pauliną. Zostało tak naprawdę jedno, które bawi podwójnie. Youtuber nie może go usunąć i to nawet mimo tego, że w teorii marki tej nie ma już w Polsce.

Chodzi tutaj prawdopodobnie o świadczenia do spełnienia. Wyobraźcie sobie jednak, że usuwacie wszystko, co Wam przypomina o byłych, ale czegoś nie możecie się pozbyć przez podpisaną umowę.

To jedno zdjęcie zostanie

U Mini Majka nie zobaczycie już żadnych zdjęć z Pauliną, jest jednak pewien wyjątek. Zdjęcie z 4 czerwca 2022 roku nadal widnieje na profilu.

Dlaczego? Jest to prawdopodobnie świadczenie, czyli reklama pewnej marki. Nie bawiłoby to może jakoś szczególnie, gdyby nie fakt, że tej marki nie ma już w Polsce. Shopee wycofało się z naszego rynku, natomiast Majkel nadal musi mieć to zdjęcie na profilu. Zapewne w umowie był zapis, że zdjęcie musi pozostać przez x czasu.

Ludzie naturalnie komentują, że zdjęcie też można usunąć, natomiast Mini Majk zapewne wie, co robi.

Gdyby miało zostać to usunięte, to już dawno byłoby zrobione razem z resztą zdjęć. A tak wisi na profilu i zapewne będzie wisieć dalej, aż nie upłynie czas wskazany w umowie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka