w

Żart Parisa z nowej pracy Murcix szybko stał się viralem. Ekipa jeszcze Friza musi się liczyć z takimi docinkami

Ekipa na papierze nadal jest Ekipą Friza, ale już chyba tylko na papierze. Youtuberzy nie mają ze sobą zbytniego kontaktu. Widać tam ewidentny podział.


Ekipa nadal trzyma się razem, ale bez Friza, Wersow, Wujka Łukiego i Fusialki. Jedni radzą sobie lepiej, inni gorzej. Tak naprawdę jedyną osobą, nad którą wiszą chmury „normalnej pracy” jest w tym momencie Mini Majk.

Reszta zaczyna sobie radzić coraz lepiej, choć oczywiście jest tu przykład Marcysi, czy Tromby, którzy nie mają najlepszego okresu. Stąd youtuberzy z byłej już Ekipy musza się przygotować na takie żarty, jak ten.

Paris o nowej pracy Murcix

Paris to jeden z najbardziej rozpoznawanych streamerów Twitch. Jego teksty często stają się viralami i dokładnie tak było w tym przypadku. Murcix podczas jednego z filmów miała nałożoną maseczkę, co Paris wykorzystał w swoim żarcie.

Film szybko stał się viralem i obecnie jest mnóstwo powtórek na TikToku, te najpopularniejsze dynamicznie zyskują wyświetlenia.

Ekipa musi się z tym liczyć, choć w tym tekście Parisa nie ma jakiejś wielkiej złośliwości. Streamer lubi po prostu żartować. Nie ma tu jakichś podstaw do dram, ani niczego takiego.

Murcix z tak rozwiniętym Instagramem i Youtubem raczej nie ma szans na „normalną pracę” na etacie. Jej kanał zyskuje, zamiast tracić, więc akurat ona może być spokojna.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka