w

Zawodnik Prime MMA pisze, że na wszystko pracował sam. Mieszkanie opłacał tata

Jeden z polskich influencerów postanowił pożalić się, że niczego nie dostał, musiał na wszystko pracować sam.


W polskim internecie jest wiele różnych, często dziwnych postaci. Ta jest dość specyficzna. Na tyle, że w 2022 roku influencer został zaangażowany do walki na Prime MMA. Najwięcej ludzi będzie go kojarzyć właśnie z tego.

I oczywiście samego Youtube’a, czy mediów społecznościowych. Dzisiaj jest o nim głośniej ze względu na coś kompletnie innego – McKsiąże, bo o nim mowa postanowił pożalić się w mediach społecznościowych.

Ludzie szybko go podsumowali

Reklama

McKsiąże pisze, że na wszystko musiał pracować sam. Niczego nie dostał od państwa, „żadnej chaty, żadnych zasiłków, żadnej pomocy.”

„Mam 24 lat i na wszystko musiałem zap…ać sam, a przy tym płącić całe życie podatki za to, żeby mieć lekarza NFZ dostępnego za rok.”

Pod wpisem ktoś jednak dodał sprosowanie, influencer miał się bowiem chwalić, że za mieszkanie płaci tata.

Chodzi dokładnie o ten wpis, który mówi o własnym mieszkaniu.

Z tego wprost wynika, że zawodnikowi kupiono po prostu własne mieszkanie. Natomiast McKsiąże to sprostował pisząc, że rodzice opłacali mu lokum w „okresie przejściowym”. Sam wpis jednak wydaje się być mocno sarkastyczny.

I tak wyszło dość zabawnie biorąc pod uwagę całe narzekanie. Wiele osób nie dostaje od rodziców, czy od kogokolwiek takiej pomocy, jak opłacenie mieszkania.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka