w

Źle wykonany zabieg u polskiej youtuberki i koszmarne skutki. Paulina Hornik to naprawia

Paulina Hornik od dłuższego czasu miała problem, z którym w końcu postanowiła się uporać.


Zabiegi tego typu nie są czymś, co zostaje na całe życie i całe szczęście. W tym przypadku byłby spory problem, bowiem Paulina Hornik borykała się z tym już i tak dobre kilka miesięcy. Finalnie zdecydowała się podjąć konkretne kroki.

Chodzi o zabieg powiększania ust, który jest w pełni odwracalny. Sam wstrzykiwany kwas i tak po czasie sam by się wchłonął, ale najwidoczniej u Pauliny trwało to na tyle długo, że postanowiła pomniejszyć usta korzystając z usług profesjonalistów.

Źle wykonany zabieg u Pauliny

Paulina na swoim Instagramie pokazała, jak wyglądały jej usta. O tym, że youtuberka miała z nimi problem wiadomo było już od dłuższego czasu.

Trzeba było sobie z tym poradzić. Kwas był wstrzyknięty albo w nieodpowiednich miejscach, albo po prostu było go zbyt dużo.

Youtuberka zdecydowała się na rozpuszczenie kwasu. Po czasie widać, że wygląda znacznie lepiej.

Powiększanie ust to standardowy zabieg, ale jak widać, zawsze może pójść coś nie tak. Dlatego naprawdę warto najpierw poczytać opinie o danym salonie i dowiedzieć się o tym maksymalnie dużo. Ostatnio coraz więcej youtuberek w ogóle pomniejsza usta, zamiast je powiększać.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka