w

Żona DrDisrespect’a odpowiada na permanentą blokadę na Twitch. Usunięte subskrypcje, partnerstwo Discord i więcej

DrDisrespect w momencie zbanowania miał 4.5 miliona obserwujących na Twitch. Nadal nie wiadomo, co się tak właściwie stało.


DrDisrespect został zbanowany na Twitch. Według niepotwierdzonych informacji, jest to permanentna blokada bez możliwości odwołania się. Do tej pory, mimo upływu kilku godzin nie wyjaśniono, co się tak właściwie stało.

Streamer stracił również partnerstwo na Discordzie, więc sprawa musi być bardzo poważna. Pytanie tylko, skąd takie decyzje?

Żona streamera odpowiada

Żona DrDisrespect’a zamieściła na Instagramie krótką wiadomość, w której dziękuje za wsparcie. Nie wypowiada się jednak stricte o powodach banicji.

Wiemy, że Twitch cofnął wszystkie aktywne subskrypcje. Usunięto również emotki, należące do streamera. Ten nadal nie wypowiedział się w sprawie, a jego media społecznościowe milczą. Jedynym tropem jest „Slasher”, znany dziennikarz, który ponoć zna powód, ale nie jest gotowy się nim podzielić.

Sytuacja jest naprawdę bardzo tajemnicza. Zupełnie nie wiadomo, o co chodzi i co się stało. To zdecydowanie jedna z najbardziej zagadkowych spraw, jakie dotyczyły streamerów Twitch w tym roku.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka