Zrobiła sobie tatauż z napisem „Fagata” w specyficznym miejscu

Rozrywka

Reklama

Jedna z dziewczyn postanowiła zrobić sobie tatuaż z napisem „Fagata”, ale bardziej tu chodzi o to, w jakim miejscu na ciele go zrobiła.


Ma ponad milion obserwujących na TT i najwyraźniej naprawdę lubi Fagatę. Ola, bo o niej mowa, postanowiła wytatuować sobie ksywkę Agaty w bardzo specyficznym miejscu. Wiele osób mówi, że prędzej czy później to się zmyje, ale na razie jest mocno widoczne.

Sama Fagata skomentowała to podczas transmisji właśnie na TT, mówiąc:

Video

Reklama

Gdzie ten tatuaż?

Reklama

Tatuaż został zrobiony na ustach, od wewnętrznej strony. Filmik z tego pojawił się oczywiście w mediach społecznościowych. Bardzo mocno zostało to skomentowane przez ludzi, oczywiście w negatywny sposób.

Video

Chociaż opinia też zależy mocno od grupy docelowej. Masa ludzi uważa, że fajnie i nie ma nic przeciwko, ale na X użytkownicy mocno potępiają jakiekolwiek chwalenie czegokolwiek związanego z Fagatą.

A influencerka dalej robi swoje – dodaje zdjęcia, prowadzi OF, nadal gra koncerty i widać, że walki w oktagonie nie są jej już do niczego potrzebne. Wiele osób chciałoby na pewno być na jej miejscu i to mimo wielkiej krytyki i wyzwisk. Masa tych influ jest jednak uzależniona od walk i zasięgów. U Fagaty działa to kompletnie inaczej.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej