w ,

Dziedzictwo Hogwartu zmieni się w serial. Wszystko, co wiadomo z najnowszych przecieków

Według pewnych źródeł HBO ma pracować nad serialem opartym na uniwersum Hogwart’s Legacy.


Hogwarts Legacy to aktualnie najpopularniejsza gra ostatniego miesiąca. Już w samym dniu premiery biła rekordy oglądalności na Twitchu, gdzie można było zauważyć aż 1,2 miliona oglądających na całym świecie, dzięki czemu tytuł przez pewien okres zajmował top 1 platformy.

Oczywiście cała gra skupia się na uniwersum Harry’ego Pottera, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Co ciekawe, nawet ostatnie kontrowersje wokół JK Rowling nie odstraszyły największych firm od kontynuowana serii – źródła podają bowiem, że HBO pracuje nad serialem skupionym wokół Hogwarts Legacy.

Dziedzictwo Hogwartu, ale jako serial? To bardziej, niż możliwe

Strona o nazwie „Giant freakin robot”, która specjalizuje się w pisaniu o serialowych i gamingowych nowościach, zdradziła, że Dziedzictwo Hogwartu może pojawić się w serialowej wersji dzięki HBO. Strona podaje, że ma swoje „zaufane i sprawdzone źródła”, jednak nie ujawniła konkretów. Patrząc jednak na to, że wiele informacji się od nich sprawdziło – możemy przypuszczać, że tym razem to też jest prawda. Jak twierdzi źródło:

Seria jest wciąż we wczesnej fazie rozwoju, więc dostępnych jest niewiele szczegółów. Przypuszczalnie, podobnie jak gra, seria Hogwarts Legacy zostanie osadzona przed oryginalnymi powieściami o Harrym Potterze, a nawet przed spin-offami Fantastycznych Zwierząt.

Na razie nie wiadomo jeszcze o żadnych szczegółach. Do niedawna jednak w sieci krążyły plotki o nadchodzącym reboocie Harry’ego Pottera – być może chodziło właśnie o serial osadzony w czasach Hogwart’s Legacy? Jakiś czas temu sam Rupert Grint, którego świetnie znamy w filmach Harry’ego jako Rona Weasleya, wyraził zainteresowanie powrotem do serii. Kto wie, co planuje HBO, ale z pewnością już niedługo możemy usłyszeć o tym więcej.

DołączObserwuj
Więcej z Harry Potter Hogwarts Legacy